Hakkımızda

Grana, yazılım ile ilgili bir çok konuda hem kişisel hemde kurumsal çözüm ve danışmanlık hizmetleri vermek amacıyla 2014 yılında ilk olarak "Grana Themes" adıyla sektörde yerini almıştır.

Kurulduğu günden bugüne kadar iş ortaklarının güvenini ve müşterilerinin memnuniyetini kazanarak, yazılım dünyasındaki çözüm stratejilerine yön vermek amacıyla bu güven ve memnuniyetten yararlanmış ve geri dönüşümler elde etmiştir. Çünkü Grana, bir işin yapılmasını değil, yapılan işin ne derecede fayda sağladığına ve bu faydanın ne kadarının kar payına dönüştüğü ile ilgilenir. Grana, sahip olduğu bu görüş ile tüm müşterilerine değer katan, inovatif ve kreatif çözümler ile yüksek kaliteli profesyonel web tasarım ve yazılım hizmetleri vermektedir.

Tüm çalışma gücünü amatör ruhtan alan Grana, profesyonel iş planlarına, teknik ve tasarım becelerilerine güvenerek, kalifiye çözüm arayan müşterilerine en uygun stratejik çözümleri sunmaktadır. Aynı zamanda Grana'da standart bir web tasarım ajansında bulamadığınız sıcaklığı, samimiyeti ve yılların verdiği deneyimin getirdiği özgüveni bulabilirsiniz.

5+

Yıllık Deneyim

100+

Tamamlanan Proje

250+

Mutlu Müşteri

%100

Müşteri Memnuniyeti

100% Müşteri Memnuniyeti

Grana, bulunduğunuz sektöre ve yaptığınız iş kategorisine en uygun çözümleri derin bir araştırma sürecinin ardından sizlere sunmaktadır. Çünkü müşterinin memnun olabilmesi için, öncelikle sektöre ve işe en az müşteri kadar hakim olunması gerekmektedir. İşte bu noktada yüzlerce farklı müşteriye web tasarım ve yazılım başta olmak üzere çeşitli CRM çözümleri sunan Grana, edindiği deneyimle siz değerli müşterilerini memnun edeceği konusunda kendine oldukça güveniyor.

7/24 Teknik Destek

Çoğu firmanın aksine Grana, bir işi teslim edene kadar değil, teslim ettikten sonra da herhangi bir teknik sorunda en kısa ve en doğru çözümü sunan bir çalışma şeklini benimsemiştir. Bu da doğru orantıda müşterilerinin olumlu geri dönüşleriyle perçinlenmiştir. Bu geri dönüşler Grana çalışanlarına bir şevk olup, 7/24 teknik destek anlayışını çok daha fazla benimsemelerine ve müşterilerine oldukça yoğun bir ilgi göstererek yaklaşmalarını sağlamaktadır.

En güncel web tasarım ve yazılım trendlerini takip eden, müşterilerini el üstünde tutan, heyecanı ve motivasyonuyla işini aşk ile yapan, dinamik ve yorulmak bileyen kadrosuyla siz değerli müşterilerine hizmet vermek için can atan bir Grana, tercihiniz olmaktan her zaman gurur duyar.

Ticari Ünvan: Grana Yazılım İnternet Reklam ve Bilgi Teknolojileri Tic. Ltd. Şti.

Kurucu: Sinan Yorulmaz

Kuruluş Tarihi: 17.03.2014

İkamet Konumu: İstanbul, Türkiye