Hakkımızda

Grana Yazılım'ı Tanıyın

Grana Yazılım, yazılım ile ilgili bir çok konuda hem kişisel hemde kurumsal çözüm ve danışmanlık hizmetleri vermek amacıyla 2014 yılında ilk olarak "Grana Themes" adıyla sektörde yerini almıştır.

Kurulduğu günden bugüne kadar iş ortaklarının güvenini ve müşterilerinin memnuniyetini kazanarak, yazılım dünyasındaki çözüm stratejilerine yön vermek amacıyla bu güven ve memnuniyetten yararlanmış ve geri dönüşümler elde etmiştir. Çünkü Grana Yazılım, bir işin yapılmasını değil, yapılan işin ne derecede fayda sağladığına ve bu faydanın ne kadarının kar payına dönüştüğü ile ilgilenir. Grana Yazılım, sahip olduğu bu görüş ile tüm müşterilerine değer katan, inovatif ve kreatif çözümler ile yüksek kaliteli profesyonel web tasarım ve yazılım hizmetleri vermektedir.

Tüm çalışma gücünü amatör ruhtan alan Grana Yazılım, profesyonel iş planlarına, teknik ve tasarım becelerilerine güvenerek, kalifiye çözüm arayan müşterilerine en uygun stratejik çözümleri sunmaktadır.

Aynı zamanda Grana Yazılım'da standart bir web tasarım ajansında bulamadığınız sıcaklığı, samimiyeti ve yılların verdiği deneyimin getirdiği özgüveni bulabilirsiniz.

10+

Yıllık Deneyim

Sektörde edindiğimiz bilgi ve tecrübeyle sizi bekliyoruz.

9+

Farklı Hizmet

Yazılımın farklı alanlarında en doğru hizmet tercihini yapmanızı sağlıyoruz.

250+

Mutlu Müşteri

Şimdiye kadar bizimle çalışan herkes çok mutlu! Peki siz neden hala bekliyorsunuz?

%100

Müşteri Memnuniyeti

Teknik destek ve çözüm stratejileri ile sizleri memnun etmek, birinci görevimiz.

Grana Yazılım'ı Tercih Edenler

Grana Yazılım ile, sunduğu farklı hizmetlerden en az biri ile alakalı çalışmada bulunmuş bazı firmaları aşağıda görebilirsiniz. Siz de bu firmalar arasında yer almak istiyorsanız sadece bir kaç tık uzağınızda olduğumuzu unutmayın.